אודותינו - צומי

צומי (Tzumi) הינה חברה המתמחה במתן שירותים לעסקים, קטנים וגדולים כאחד. אנו מתמחים בתחום השיווק הדיגיטלי, קידום אתרים בגוגל, בניית אתרים, ייעוץ לעסקים ורשתות חברתיות. כיום, כל בעל עסק יודע כמה כוח והשפעה יש לאינטרנט בחיינו, ועל כן הוא חייב ל"התברג" היטב במפה האינטרנטית ולהשקיע לא מעט בקידום ופרסום של העסק. כל עסק שרוצה להגדיל את החשיפה ותנועת הלקוחות שלו, יכול לפנות אלינו לקבלת ייעוץ והכוונה בדרך בטוחה ונכונה אל הפסגה.

החברה הוקמה לפני כ-8 שנים על ידי ולרי איפראימוב, שזיהה היטב את הפוטנציאל העצום של הרשת עבור עסקים, והציב לעצמו מטרה לעזור לכמה שיותר עסקים להנות מהזירה הטכנולוגית החדשה, אשר תופסת תאוצה ומשתנה מידי יום. כמנכ"ל החברה ובעל ניסיון רב שנים בתחום, ולרי מתאים לכל עסק את היעדים והמטרות שהוא רוצה להשיג בעזרת קידום ושיווק יעיל ומקצועי. עבור כל חברה, הוא בונה תוכנית עבודה אסטרטגית שתביא לתוצאות טובות בזמן קצר.

המטרה שלנו כחברה לקידום אתרים והמטרה שלכם כבעלי עסקים היא משותפת – להגדיל את התנועה אל העסק בעזרת הרשת, דרך פלטפורמות שונות, ובאמצעי קידום שונים. כבעל עסק, אל תקל ראש בקידום ופרסום של העסק. אל תיקח כמובן מאליו עניין זה ותחשוב שאם תאפשר לעסק זמן אז הוא יתפתח ויתקדם לבד כי זה לא יקרה. היום, אין מנוס מפני השקעה בפרסום וקידום מקצועי באינטרנט עבור עסקים בכדי להגיע לתוצאות חיוביות ומהירות ולהתחיל להנות מהשגשוג וההשקעה שלכם.  

הקליקו כאן ליצירת קשר 👇 שיחת ייעוץ חינם!

*10 דק' וללא התחייבות | 1 על 1 | מדברים מעשית על העסק שלך

צומי קידום עסקים
צומי קידום עסקים

צומי קידום עסקים באינטרנט

החזון שלנו

אנחנו מאמינים שפרסום באינטרנט זה עניין בסיסי שכל עסק צריך לעשות, במידה כזאת או אחרת. אבל, חשוב שהפרסום שבחרתם לעשות יתאים לסוג העסק, לתקציב ולתוצאה שרוצים לקבל. אנחנו כאן כדי לבנות לכם את תוכנית הפרסום האידיאלית עבורכם.

אתם קובעים מה לעשות עם הכסף שלכם, אנחנו רוצים שהכל יהיה שקוף ורשום על שמכם. דומיין האתר צריך להיות רשום על שמכם, הדף העסקי בשליטתכם, חיובים עבור פרסומים יחוייבו ישירות מכם – ככה תדעו באמת כמה כסף הושקע בפרסום.