עמוד הבית  >>>  אודותינו

אודותינו - צומי קידום עסקים באינטרנט

צומי (Tzumi) הינה חברה המתמחה במתן שירותים לעסקים, קטנים וגדולים כאחד. אנו מתמחים בתחום השיווק הדיגיטלי, קידום אתרים בגוגל, בניית אתרים ורשתות חברתיות. כיום, כל בעל עסק יודע כמה כוח והשפעה יש לאינטרנט בחיינו, ועל כן הוא חייב ל"התברג" היטב במפה האינטרנטית ולהשקיע לא מעט בקידום ופרסום של העסק. כל עסק שרוצה להגדיל את החשיפה ותנועת הלקוחות שלו, יכול לפנות אלינו לקבלת ייעוץ והכוונה בדרך בטוחה ונכונה אל הפסגה.

החברה הוקמה לפני כ-6 שנים על ידי ולרי איפראימוב, שזיהה היטב את הפוטנציאל העצום של הרשת עבור עסקים, והציב לעצמו מטרה לעזור לכמה שיותר עסקים להנות מהזירה הטכנולוגית החדשה, אשר תופסת תאוצה מידי יום. כמנכ"ל החברה ובעל ניסיון רב שנים בתחום, ולרי מתאים לכל עסק את היעדים והמטרות שהוא רוצה להשיג בעזרת קידום ושיווק יעיל ומקצועי. עבור כל חברה, הוא בונה תוכנית עבודה אסטרטגית שתביא לתוצאות טובות בזמן קצר.

חברת צומי מתמחה בקידום אורגני וממומן בגוגל, בניית אתרים עבור עסקים, ניהול לידים, ושירות חדש ובלעדי– סיילר – מערך של שירות לקוחות עבור עסקים שאין להם זמן לטפל בלקוחות שלהם. שירות סיילר הינו שירות ייחודי עבור צומי, ראשון מסוגו בתחום, המציע לבעלי עסקים רבים להוריד מהם את נטל הטיפול בלקוחות, החזרת טלפונים וטיפולים שוטפים אחרים. בעזרת שירותי סיילר, אתה יכול להתפנות לטפל בעסק שלך ולפתח אותו יותר ואנחנו נדאג לטפל בכל הלקוחות על הצד הטוב ביותר.

על מנת להתחיל תהליך קידום (אורגני או ממומן) מקצועי ומסודר, עלייך להקציב סכום כסף מסוים מהתקציב הכולל שלך. התקציב צריך להתפרס על כל ערוצי הקידום השונים, כמובן שערוצים שאתה תבחר לנכון להשקיע בהם. אנו מאמינים כי כל עסק צריך לעשות מה שמתאים לו ולצרכים שלו, הרי כל עסק מכיר את התחום ממנו הוא בא ומודע היטב לתחרות הקשה הקיימת בשוק ולכן ההשקעה צריכה להיות בהתאם.

המטרה שלנו כחברה לקידום אתרים והמטרה שלכם כבעלי עסקים היא משותפת בסופו של יום – להגדיל את התנועה אל העסק בעזרת הרשת, דרך פלטפורמות שונות ומגוונות, המתחזקת מידי יום ביומו. כבעל עסק, אל תקל ראש בקידום ופרסום של העסק. אל תיקח כמובן מאליו עניין זה ותחשוב שאם תאפשר לעסק זמן אז הוא יתפתח ויתקדם לבד כי הדבר אינו נכון. היום, אין מנוס מפני השקעה בפרסום וקידום מקצועי באינטרנט עבור עסקים בכדי להגיע לתוצאות חיוביות ומהירות ולהתחיל להנות מהשגשוג וההשקעה שלכם.  

צומי קידום עסקים
צומי קידום עסקים

צומי קידום עסקים באינטרנט

החזון שלנו

אנחנו מאמינים שפרסום באינטרנט זה עניין בסיסי שכל עסק צריך לעשות, במידה כזאת או אחרת. אבל, חשוב שהפרסום שבחרתם לעשות יתאים לסוג העסק, לתקציב ולתוצאה שרוצים לקבל. אנחנו כאן כדי לבנות לכם את תוכנית הפרסום האידיאלית עבורכם.

אתם קובעים מה לעשות עם הכסף שלכם, אנחנו רוצים שהכל יהיה שקוף ורשום על שמכם. דומיין האתר צריך להיות רשום על שמכם, הדף העסקי בשליטתכם, חיובים עבור פרסומים יחוייבו ישירות מכם – ככה תדעו באמת כמה כסף הושקע בפרסום.

התמונות להמחשה בלבד - במציאות אנחנו הרבה יותר יפים 😏

תכירו את הצוות שלנו

team-6

דני

פיתוח שווקים חדשים ויזמות אינטרנטית

team-12

ולרי

כל מיני קידומים בגוגל, קמפיינים ממומנים וניהול תקציבי פרסום

ג'ולי

רשתות חברתיות, ניהול אתרים ודפים עסקיים

יש לכם רעיון מגניב ולא יודעים איך ליישם אותו?

נשמח לשמוע מכם, אנחנו פתוחים להצעות.