צומי בע"מ

מי אנחנו

צומי בע”מ הינה חברה צעירה ומובילה בתחום הקידום האינטרנטי. העשייה שלנו נובעת מהבנת החשיבות של  האינטרנט והמדיות החברתיות בחיינו ומהבנת האפשרויות הרבות לקידום העסק שהפלטפורמות האלה מאפשרות לנו.

החברה הוקמה ב 2016 ע”י ולרי איפראימוב, לאחר שנחל הצלחה באמאזון וכבר אז הבין את חשיבות הקידום באינטרנט, והחליט להביא את הידע שלו כדי לעזור ולקדם חנויות ועסקים במרחב האינטרנטי.

החברה נותנת מענה בכל סוגי הפרסום האינטרנטי כגון ניהול רשתות חברתיות (פייסבוק ואינסטגרם), קידום אתרים אורגני וממומן, קידום עסקים אורגני על המפה, ניהול קמפיינים ממומנים, בניית אתרים ודפי נחיתה, שירותי עיצוב ומיתוג, סרטוני אנימציה, ובנוסף מציעה שירות חדשני ובלעדי הנקרא סיילר- ניהול כל תהליכי המכירה לעסקים.

אנחנו בצומי בע”מ מבינים עסקים ומבינים את צורכיהם.
אם גם אתם בעלי עסק המעוניינים למנף אותו ולהביא אותו לתודעה של כמה שיותר אנשים ובכך להגדיל את המכירות של העסק- הגעתם למקום הנכון!

צומי בע"מ

החזון שלנו

אנחנו מאמינים שפרסום באינטרנט זה משהו שכל עסק צריך לעשות, במידה כזאת או אחרת. אבל, חשוב שהפרסום שבחרתם לעשות יתאים לתקציב, לסוג העסק ולתוצאה שרוצים לקבל.

אתם קובעים מה לעשות עם הכסף שלכם, אנחנו רוצים שהכל יהיה שקוף ורשום על שמכם. דומיין האתר צריך להיות רשום על שמכם, הדף העסקי בשליטתכם, חיובים עבור פרסומים יחוייבו ישירות מכם – ככה תדעו באמת כמה כסף הושקע בפרסום.

  • מחקר ואיסוף מידע
  • ניתוח נתונים ומתחרים
  • בניית תוכנית פרסום
  • יצירת תוכן וגרפיקה
  • תחילת קידום ואופטימיזציה לקמפיינים

התמונות להמחשה בלבד - במציאות אנחנו הרבה יותר יפים 😏

תכירו את הצוות שלנו

שני

ניהול לידים ויומן עסקי, עיצוב גרפי ואנימציה

team-6

דני

פיתוח שווקים חדשים ויזמות אינטרנטית

team-12

ולרי

כל מיני קידומים בגוגל, קמפיינים ממומנים ברשתות חברתיות וניהול תקציבי פרסום

ג'ולי

רשתות חברתיות, ניהול אתרים ודפים עסקיים

יש לכם רעיון מגניב ולא יודעים איך ליישם אותו?

נשמח לשמוע מכם, אנחנו פתוחים להצעות.