עמוד הבית  >>>  אודותינו

אודותינו - צומי בע"מ

צומי בע"מ הינה חברה צעירה ומובילה בתחום הקידום באינטרנט ובניית אתרים. העשייה שלנו נובעת מהבנת החשיבות של הנוכחות באינטרנט ובמדיות החברתיות, ומהבנת האפשרויות הרבות לקידום העסק שהפלטפורמות האלה מאפשרות לנו.

החברה הוקמה ב 2016 ע"י ולרי איפראימוב, לאחר שצבר נסיון רב באמאזון וכבר אז הבין את חשיבות הקידום באינטרנט, והחליט להביא את הידע שלו כדי לעזור ולקדם חנויות ועסקים במרחב האינטרנטי. אנחנו יודעים להתאים את סוג הקידום האידיאלי עבורכם, על סמך תחום העיסוק, התשתיות הקיימות והתקציב הזמין לרשותינו.

החברה נותנת מענה בכל סוגי הפרסום האינטרנטי כגון ניהול רשתות חברתיות (פייסבוק ואינסטגרם), קידום אתרים בגוגל אורגני וממומן, קידום עסקים אורגני על המפה, ניהול קמפיינים ממומנים, בניית אתרים ודפי נחיתה, שירותי עיצוב ומיתוג, סרטוני אנימציה, ובנוסף מציעה שירות חדשני ובלעדי הנקרא סיילרניהול כל תהליכי המכירה לעסקים.

אנחנו בצומי בע"מ מבינים עסקים ומבינים את צורכיהם.
אם גם אתם בעלי עסק המעוניינים להגדיל את הנוכחות של העסק ברחבי האינטרנט, להגיע לתודעה של כמה שיותר אנשים ולהגדיל את המכירות של העסק- הגעתם למקום הנכון!

אנחנו בצומי בע"מ מבינים עסקים ומבינים את צורכיהם.
אם גם אתם בעלי עסק המעוניינים להגדיל את הנוכחות של העסק ברחבי האינטרנט, להגיע לתודעה של כמה שיותר אנשים ולהגדיל את המכירות של העסק- הגעתם למקום הנכון!

צומי קידום עסקים
צומי קידום עסקים

צומי בע"מ

החזון שלנו

אנחנו מאמינים שפרסום באינטרנט זה עניין בסיסי שכל עסק צריך לעשות, במידה כזאת או אחרת. אבל, חשוב שהפרסום שבחרתם לעשות יתאים לסוג העסק, לתקציב, לסוג העסק ולתוצאה שרוצים לקבל. אנחנו כאן כדי לבנות לכם את תוכנית הפרסום האידיאלית עבורכם.

אתם קובעים מה לעשות עם הכסף שלכם, אנחנו רוצים שהכל יהיה שקוף ורשום על שמכם. דומיין האתר צריך להיות רשום על שמכם, הדף העסקי בשליטתכם, חיובים עבור פרסומים יחוייבו ישירות מכם – ככה תדעו באמת כמה כסף הושקע בפרסום.

  • מחקר ואיסוף מידע
  • ניתוח נתונים ומתחרים
  • בניית תוכנית פרסום
  • יצירת תוכן וגרפיקה
  • תחילת קידום ואופטימיזציה לקמפיינים

התמונות להמחשה בלבד - במציאות אנחנו הרבה יותר יפים 😏

תכירו את הצוות שלנו

team-6

דני

פיתוח שווקים חדשים ויזמות אינטרנטית

team-12

ולרי

כל מיני קידומים בגוגל, קמפיינים ממומנים ברשתות חברתיות וניהול תקציבי פרסום

ג'ולי

רשתות חברתיות, ניהול אתרים ודפים עסקיים

יש לכם רעיון מגניב ולא יודעים איך ליישם אותו?

נשמח לשמוע מכם, אנחנו פתוחים להצעות.