15 טיפים לחיפוש מדוייק וממוקד בגוגל

על מה נדבר...?

15 טיפים לחיפוש מדוייק וממוקד בגוגל

BOOST לעסקים – רק אנחנו עוזרים ללקוחות שלנו למכור!

הקליקו כאן לתיאום 👇 שיחת ייעוץ חינם!

*10 דק' וללא התחייבות | 1 על 1 | מדברים מעשית על העסק שלך

רוצה לדעת איך יהיה המזג אוויר השבוע?.. תחפש בגוגל
מחפש כתובת של מסעדה מקומית?.. תחפש בגוגל
מרגיש לא טוב ולא בטוח איזו תרופה לקחת?.. נכון.. תשאל את ד"ר גוגל

גוגל יודעת ה-כ-ל!!!!!

גוגל הינה בין מנועי החיפוש הפופלריים והמובילים ביותר בעולם. יש לך ספק כלשהו?.. גוגל מציעה לינקים לאלפי שאלות שונות שנשאלות דרכו ומציעה פתרונות לכל בעיה שתתקלו בה. התשובות האיכותיות והטובות ביותר יופיעו בדף הראשון. מאחר וגוגל יודעת הכול, היא מספקת כלים מובנים בתוך המנוע כדי לצמצם את החיפוש ולתת לך את התשובות שאתה רוצה בלי אפילו להיכנס לאתר אחר.

להלן מספר טיפים שיעזרו לך לחפש בצורה נכונה ויעילה בגוגל:

1. בצע חישובים מהירים

גוגל מציעה לכם מחשבונים מקצועיים ומתקדמים שלא תמצו במחשבון הפשוט של המחשב. בעזרת סרגל של נוסחאות, פונקציות וחישובים מיוחד תוכלו לחשב כל דבר בעצמכם מבלי לפנות לבעלי מקצוע שונים ולשלם להם עבור השירות שלהם. לדוגמא, חישוב דמי משכנתא, חישוב דמי ביטוח, חישוב תקציבים ועוד

2. בצע המרת נתונים

אם אתה מעוניין לדעת מה המזג האוויר במדינה שאתה טס אלייה שבוע הבא או שאתה רוצה לדעת כמה קמח לשים בדיוק בעוגה, תוכל להמיר נתונים אלה דרך הגוגל בעזרת נוסחאות מיוחדות.
באמצעות ממיר היחידות של גוגל תוכלו להמיר:
* שטח
* אנרגיה
* אורך
* מסה
* לחץ
* מהירות
* זמן

3. לתכנן חופשות אישיות ועיסקיות

כאשר אתה מתכנן טיסה עם חברים/משפחה או טיסה עסקית, אתה נכנס לגוגל ובודק את כל המידע האפשרי לגבי היעד שלך: מיקום מדויק של המדינה, יעדים תיירותיים במדינה, בתי מלון, מחירים של מוצרים, תחבורה ציבורית, אוכל ומסעדות ועוד.

4. לבדוק זמנים בכל העולם

רוצה להתקשר לחבר שחי בספרד ולא יודע מה השעה אצלו?.. תבדוק בגוגל. גוגל תיתן לך את המידע המדויק לגבי השעה בספרד ומה הפרשי שעות בינך ובין החבר.

5. קבל תרגומים והגדרות של מילים ומונחים

גוגל מאפשרת תרגומים של עשרות שפות שונות  בעולם. המידע הוא מדויק ואמין לכל משתמש. קיימת האפשרות גם לגלות מקורות של מונחים מסוימים שאתם רוצים.

6. מחירם ועליות של מוצרים שונים

רוצה לקנות איזשהו מוצר ולא יודע את העלות? תחפש את המוצר בגוגל והחיפוש יעלה בפנייך עשרות לינקים שיקשרו אותך עם עסקים שונים עם אותו המוצר ותוכל לבדוק מחירים. בנוסף, קיימת האופציה גם להשוות מחירים בין החנויות השונות.

7. תבדוק זמני זריחה ושקיעה של השמש כל יום. בנסוף, תוכל לקבל מידע לגבי חגים ומועדים שונים וכמובן לוח שנה עברי ולועזי.

8. תמצא את כתובת ה IP שלך
אם אינך יודע מה כתובת ה- IP שלך, חפש אותה וגוגל תחשוף את כתובת ה- IP הציבורית שלך.

9. לבדוק תחזית מזג אוויר וטמפ' של ימים בכל העלום
בגוגל תוכל לבדוק מזג אוויר כמעט בכל יעד בעולם. תוכל לבדוק טמפרטורה שלך ים/ אוקיינוס שאליו אתה רוצה להגיע.

10. תבדוק זמנים של טיסות
בין אם מדובר בטיסות לחול או בטיסות פנימיות בארץ, תוכל למצוא את כל המידע המדויק לגבי שעות הטיסות לכל יעד בעולם. תוכל להגיע למידע זה על ידי חיפוש לפי מספר טיסה או יעד או ימים ושעות של הטיסה.

11. גרור ושחרר כתובת URL כדי לפתוח אותה בלשונית חדשה
אם ברצונך לפתוח דף אינטרנט שאתה מציג כרגע בכרטיסייה אחרת, הדגש את כתובת האתר ואז גרור ושחרר אותה למיקום לשונית כדי לשכפל את הדף בכרטיסייה חדשה.

12. צמצמם תוצאת תמונה לפי סוג תמונה
אם אתה משתמש בחיפוש התמונות של Google כדי למצוא תמונות, כרטיסיית הכלים מאפשרת לך לסנן את התוצאות לפי גודל, צבע, זכויות שימוש, סוג תמונה וזמן (תאריך שפורסם) . אתה יכול גם ללחוץ על עוד הצג גדלים כדי שיהיו גדלי תמונות המופיעים מתחת לתמונות.

13. חפש באופן בינלאומי
בדרך כלל כאשר אתה מבצע חיפוש כלשהו בגוגל, גוגל מוצאת מידע בהתאם למדינה שאתה חי בה. איך היא יודעת? לפי כתובת ה- IP שלך. אם אתה בהודו, למשל, תועבר אל co.in במקום ל- Google.com. אם תרצה לקבל תוצאות עבור מדינות אחרות, עם זאת, תוכל לעשות זאת באמצעות כמה טריקים.

כדי להשתמש ב- Google.com במקום בגרסה המקומית שלך, בקר בכתובת google.com/ncr וסמן אותה לשימוש עתידי. NCR מהווה שום הפניה מחדש לארץ.

14. השתמש בדפי החיפוש המדויקים של גוגל
יש לך אפשרות לחפש מידע בחיפוש יותר מתקדם – סמן את דף החיפוש המתקדם של גוגל והשתמש בו כדי לצמצם את תוצאות החיפוש שלך. אתה יכול לציין שפה, אזור, זמן עדכון, סוג קובץ ועוד כדי לצמצם את שאילתות החיפוש שלך. לגוגל יש גם דף חיפוש מתקדם רק לתמונות ואחד גם  לסרטונים

15. השתמש בשאילתות חיפוש ארוכות
לעתים קרובות אנו משתמשים במילה אחת כשאנחנו מחפשים בגוגל או מקלידים כמה מילים המסבירות את מה שאנחנו מחפשים. וגוגל ממש טובה לפרש את מה שאתה צריך ברוב המקרים. אבל כשאתה מחפש משהו מאוד ספציפי, אחת הדרכים הטובות ביותר למצוא את מה שאתה מחפש היא לרשום את כל המשפט הכפי שאתה שואל את עצמך.
להלן כמה דוגמאות של שאילתות ארוכות:
זמן כניסת שבת שבוע הבא
איזה צבע מייקאפ מתאים לעור שלי
מידות נעליים בישראל ובסין
איזה כדור עוזר לצינון
סבירות גבוהה מאוד שלרוב השאלות תמצא את התשובה המדויקת והנכונה.

לסיכום,

לגוגל יש חלק משמעותי בחיי היומיום שלנו. עצם היותו זמין ונגיש גם בנייד, אתה יכול לבדוק כל מידע שתרצה לדעת אפילו בעבודה, לימודים ובשיחה עם חברים.

עדיין מעוניינים לעשות הכל בכוחות עצמכם…?
יש דברים שכדאי להשאיר למומחים.
צרו קשר ונחזור אליכם בהקדם.

הקליקו כאן לתיאום 👇 שיחת ייעוץ חינם!

*10 דק' וללא התחייבות | 1 על 1 | מדברים מעשית על העסק שלך