עמוד הבית  >>>  קידום מקומי בגוגל

קידום מקומי בגוגל - גוגל לעסק שלי

פלטפורמת קידום וחשיפה חינמית ויעילה שדרכה העסק שלך נחשף לעיני כל במהירות וללא עלות לפי מיקומך הגיאוגרפי.

. בנוסף, קידום מקומי יתן לגולש שחיפש עסקים בענף שלך מידע מפורט על  העסק כפי שהגדרת בהגדרות שלך (ראה בהמשך). היתרון בשיטת קידום זו היא שהעסק יקפוץ כבר במסך הראשי של החיפוש עוד לפני שהגולשים נכנסים לאתרים אחרים בענף שלכם, מה שנותן ערך עליון לעסק שלך ומקפיץ אותו לפני כולם.

איך מצטרפים לשירות זה?

בכמה צעדים קלים פשוטים מאוד בעשר דקות בלבד:

  • רושמים בדף הראשי של גוגל – גוגל לעסק שלי
  • דרך הכפתור ירוק מעדכנים את פרטי העסק בצורה מלאה ומקיפה, כל מידע שחשוב שהגולש יראה וילמד על העסק (שם העסק, כתובת, אמצעי התקשרות, שעות עבודה ותמונות להמחשת המוצר / שירות, אתר של העסק במידה ויש, הפנייה לדף העסקי בפייסבוק)
  • סימון מדוייק של הכתובת על המפה של גוגל

אחרי שעדכנתם את כל הפרטים הנחוצים לגבי העסק, תדרשו לבחור באחת האפשרויות הקיימות על מנת לאמת את העסק שלך מול גוגל על ידי סיסמה  (דרך הודעה לנייד או מכתב שמגיע בדואר עד 20 יום). ברגע שיתקבל קוד אימות, יש להזין אותו בשדה המיועד בדף העסק, ומזל טוב!!! העסק שלכם מופיע בגוגל עסקים או גוגל לעסק שלי… 

ניהול דפי פייסבוק

איך מתקדמים מכאן?

זה הזמן להתחיל "להפציץ" את העסק במידע, פוסטים, תמונות וסרטונים. כל מידע שיכול להמחיש בצורה הטובה ביותר את השירות  או המוצר שהעסק שלך מציע לגולש. ככל שיש יותר מידע לגבי העסק כך זה ימשוך יותר את הגולש והסיכויים שיפנה לעסק שלך גדולים יותר. מה גם שהגולש מעוניין לחסוף לעצמו זמן יקר וייכנס ישר לעסק המקומי שלך במקום האתרים השונים.

גוגל עסקים חייב תמיד עדכונים ותחזוקה שוטפת. כל שינוי שאתם עושים בעסק צריך גם לעדכן בהתאם. תציעו ללקוחות שלכם לרשום