עמוד הבית  >>>  קידום ממומן בגוגל

קידום ממומן בגוגל- קבלת תוצאות תוך זמן קצר

קידום ממומן בגוגל מאפשר לעסק להגיע לחשיפה מירבית של המוצר/ המותג וכך להתפרס על "שטחי קהל" גדולים יותר ולהגדיל את המכירות.

מדובר בשיטת פרסום מתקדמת בעולם השיווק וברשתות הפרסום השונות. הקידום הממומן מאפשר פרסום וחשיפת העסק בתוצאות חיפוש בגוגל במהירות, הגדלת כניסות ומכירות באתר, קבלת לידים חדשים, חשיפה למותג חדש ועוד. כאשר העסק מופיע בתוצאות החיפוש הראשונות אתר העסק מקבל יותר צפיות וכניסות, דבר שמגדיל משמעותית את החשיפה והכנסות העסק. 

הגדרה נוספת לשיטה זו בעולם הקידום והפרסום היא PPC, Pay Per Click, משמע, המפרסם משלם אך ורק עבור הקליקים שהוא מקבל כתוצאה מקידום ממומן בגוגל. השיטה עובדת לפי מילות מפתח פופולאריות הקשורות לתחום/ענף העסק, והמפרסמים נמצאים תמיד במעיין תחרות על מנת לקבל תוצאות דירוג גבוהות וטובות יותר לעסק/אתר שלהם.

אז למה כדאי ורצוי להשתמש בקידום ממומן?

נכון לעכשיו, האינטרנט היא הפלטפורמה המרכזית, הזמינה והמהירה ביותר להגיע ללקוחות רבים לפי תחומי עניין שונים. מיליוני גולשים עוברים דרך מנוע החיפוש של גוגל בכל רגע נתון. לכן, הסיכוי שמודעת העסק תקפוץ בחיפושים השונים ותקבל קליקים הוא גדול, במיוחד עם הפרסום הוא נכון ויעיל. יתרה מכך, הקידום הממומן הוא פרמטר מאוד משמעותי גם ברשתות החברתיות השונות. הבולטות בניהן הן פייסבוק, אינסטגרם ולינקדאין, ובעזרתן ניתן להגיע לקהל יעד ממוקד ללא פיזור מיותר.

לסיכום, החשיפה לאינטרנט בכלל ולגוגל בפרט עולה כל הזמן, ואם יש לכם משרד פרסום שעושה קידום ופרסום באופן מקצועי ויעיל, לפי הגדרות העסק והתקציב שלכם, יותר ויותר לקוחות פוטנציאליים יכנסו לאתר שלכם ואתם תראו תוצאות ותמורות להשקעה שלכם.

ניהול דפי פייסבוק

מעוניינים לקדם את האתר שלכם בגוגל?
השאירו פרטים ונחזור אליכם עם הצעת מחיר.