עמוד הבית >>> קידום אורגני בגוגל

קידום אורגני בגוגל

קידום אורגני בגוגל מתחיל בשיפור מבנה האתר הקיים של העסק בשילוב מגוון פעולות שונות מחוץ לאתר ברחבי הרשת.

עסקים משקיעים בקידום אורגני כדי להביא את האתר לכמה שיותר גבוה בתוצאות החיפוש האורגניות (תוצאות חיפוש שאין עליהן סימן קטן של 'מודעה'). שיטה זו מתייחסת לקידום "טבעי" של האתר ולא קידום ממומן, משמע, הקליקים והכניסות לאתר שלכם יהיו בחינם.

בניתם אתר חדש? זה הזמן להתחיל לקדם אותו

כיום, כל בעל עסק שיש לו אתר בגוגל יודע שהסיכוי שהאתר יצליח וישגשג ללא קידום אורגני הוא קלוש עד כדי אפסי. רבים מהעסקים הקטנים כיום לא יכולים להצליח ללא קידום אורגני בגוגל (לפחות בסיסי) גם אם הם מאוד פעילים ברשתות החברתיות הפופולאריות.

יתרונות קידום אורגני בגוגל

היתרון הבולט ביותר הוא שהקליקים לא יעלו לכם כסף- ברגע שתגיעו למיקומים ראשונים בגוגל, התנועה האורגנית נחשבת לאיכותית יותר וממירה יותר. מה הכוונה? הלקוחות שייכנסו לאתר שלכם בצורה אורגנית אלה הלקוחות הטובים ביותר, הם באמת מחפשים לקנות מוצר שנמצא אצלכם באתר. ברגע שהאתר שלכם מקודם טוב ונמצאים במיקומים ראשונים בתוצאות החיפוש, מה שנשאר לכם זה לטפל בפניות שתקבלו מהאתר.

עסקים רבים רואים את הקידום האורגני בגוגל כסימן לחוסן ועוצמה במידה מסוימת, עסקים שמשקיעים בשיווק ופיתוח בדרך כלל ירצו להופיע במקומות הראשונים בגוגל ולעקוף את כל המתחרים שלהם. עם הזמן העסק שלך מתחזק ונמצא בעלייה מתמדת בהתאם לחיפושי הגולשים וההשקעה שלכם בקידום האורגני. כך העסק שלכם נשאר ב"זירה" לאורך זמן וההשקעה שלכם תניב תוצאות.

ניהול דפי פייסבוק
  • <