קידום אורגני בגוגל- 10 טיפים לקידום האתר לעמוד הראשון ‏

צומילוג- בלוג קידום אתרים

קידום אורגני בגוגל- 10 טיפים לקידום האתר לעמוד הראשון ‏

רשימת טיפים לבעלי עסקים שרוצים לעשות קידום אורגני בגוגל בכוחות עצמם, ולהצליח! 

כל אחד עם אתר וידע בסיסי בעולם האינטרנט יכול להפיק תועלת רבה לקידום העסק שלו, ובחינם. קידום 'טבעי' בגוגל ואופטימיזציה למנועי החיפוש אפשר (במידה מסויימת) לעשות לבד. קידום 'טבעי' בגוגל ידוע גם בתור 'קידום אורגני בגוגל', ותהליך האופטימיזציה למנועי החיפוש הוא תהליך שבו מבצעים פעולות כדי לעזור לאתר לטפס בתוצאות החיפוש בצורה אורגנית, טבעית, וללא תשלום על קליקים. לדירוג האורגני של האתר בגוגל יש חשיבות עליונה, והרבה עסקים מתקיימים על הקידום האורגני, במיוחד בעידן שבו התחרות גדולה ברוב התחומים וברוב הזירות האינטרנטיות.

ישנם מספר דברים  שניתן לעשות כדי לעזור לאתר שלכם לעלות בדירוג בגוגל. את רובם די קל ופשוט לעשות. כאן נשאלת השאלה, למה בכלל לבזבז את הזמן והמאמץ כדי ללמוד איך לדרג גבוה יותר בגוגל אם אפשר להשתמש במודעות ממומנות, מדיה חברתית, שיווק לרשימות תפוצה ועוד…?

קידום אורגני בגוגל יגרום לאנשים למצוא בקלות רבה יותר את האתר שלך (לעומת קידום ממומן בגוגל) בזמן שהם מחפשים בגוגל מוצר או שירות שאתה מספק. התוצאות האורגניות נחשבות למדוייקות ואיכותיות יותר, מה שמעלה את הסיכוי שהגולשים יהפכו ללקוחות משלמים. כל מה שצריך לעשות זה להתבלט בין התחרות ולהיות במקומות הראשונים (בקטנה… לא?).
בנוסף, כאשר האתר שלך מדורג בעמוד הראשון של גוגל, עבור לקוחות פוטנציאליים רבים הלגיטימיות של המוצרים או השירותים שלך מתחזקים מאוד בזכות הדירוג הגבוה.

אם הגעתם עד כאן, בטח כבר הבנתם שהתוצאות לא יהיו תוך יום-יומיים- קידום אורגני בגוגל ואופטימיזציה דורשים זמן, סבלנות, ולא פחות חשוב- עקביות. אין שום ערובה שהאתר שלכם יהיה במקום הראשון בגוגלאו בכלל בעמוד הראשון, אבל גם אם תגיעו לעמוד הראשון במיקום 4-5 עדיף בהרבה מאשר לא להופיע בכלל.

מעניין אתכם להגיע לעמוד הראשון? בעזרת 10 הטיפים לקידום אורגני בגוגל תוכלו לעשות את זה בעצמכם, וגם אם לא, תמיד תוכלו לפנות למומחים שיעזרו לכם 😊.

1. תבינו מה הלקוחות רוצים ולמה הם 'עלולים' להגיע אליכם

זהו פרט 'קטן' וחשוב לפני שבכלל צוללים לתוך העולם הזה של אופטימ