אבטחה בפייסבוק כדי להגן על הבחירות בשנת 2019‏

צומילוג- בלוג קידום אתרים

אבטחה בפייסבוק כדי להגן על הבחירות בשנת 2019‏

בשנתיים האחרונות פייסבוק ביצעו השקעות מסיביות כדי להגן על טוהר הבחירות – לא רק כדי להתמודד עם איומים שנראו אצלם בעבר, אלא גם כדי לצפות אתגרים חדשים ולהגיב לסיכונים חדשים.

הגישה שלהם לבעיה זו – כמו הבעיה עצמה – היא רב-גונית. הטקטיקה שלהם כוללת חסימה והסרה של חשבונות מזויפים; מציאה והסרה של שחקנים רעים; הגבלת התפשטות חדשות שגויות ומידע כוזב; ולהביא שקיפות חסרת תקדים לפרסום פוליטי. כדי לתמוך בעבודה זו, יש לפייסבוק כיום יותר מ -30,000 אנשים שעובדים על ביטחון ובטיחות ברחבי החברה, פי שלושה ממה שהיה להם בשנת 2017. הם שיפרו גם את יכולות הלמידה שלהם במכונות, אשר מאפשרות להם להיות יעילים ומועילים יותר במציאה והסרת התנהגות מפרה. שיפורים אלה סייעו בדרכים רבות, לרבות מלחמה בהתנהגות לא אותנטית מתואמת. לדוגמה, התקדמות הטכנולוגיה אפשרה להם לזהות טוב יותר ולחסום פעילות רעה, בעוד החוקרים של פייסבוק חיפשו באופן ידני להפיל רשתות מתוחכמות יותר.

פייסבוק עושה זאת תוך כדי עבודה צמודה עם המשטרה, רגולטורים, ועדות הבחירות, חברות טכנולוגיה אחרות, חוקרים, אקדמאים וקבוצות אזרחיות. בעוד מאמצים אלה הם גלובליים, הם גם מתאימים אישית את עבודתם למדינות אחרות בהתבסס על מחקר והערכת סיכונים שמתחילה חודשים רבים לפני שההצבעות מתחילות.

הנה כמה דרכים נוספות בהן פייסבוק פועלת כדי לחזק את הפלטפורמה שלהם לקראת הבחירות בשנת 2019.

הרחבת מדיניות הפרסום והשקיפות הפוליטית

מוקדם יותר החודש בניגריה, פייסבוק התחילה באופן זמני לא לאפשר רכישת מודעות בחירות מחוץ למדינה לפני הבחירות ואותה מדיניות תיושם באוקראינה לקראת הבחירות שלהם. לקראת הבחירות לפרלמנט האירופאי, בסוף מארס ישיקו כלים נוספים באיחוד האירופי כדי לסייע במניעת התערבות זרה ולהפוך את הפרסום הפוליטי בפייסבוק לשקוף יותר. המפרסמים צריכים להיות מורשים לרכוש מודעות פוליטיות; פ