סרטוני אנימציה לעסקים

סרטוני אנימציה לעסקים

עמוד הבית  >>>  סרטוני אנימציה לעסקים

סרטוני אנימציה לעסקים

סרטוני אנימציה לעסקים מותאמים לכל עסק ועסק בנפרד על פי דרישותיו ורצונותיו של הלקוח. זהו תחום מלא ביצירתיות, יחודיות והמצאה של משהו חדש ברמה גבוהה ומקצועית שטרם נראה בשום מקום!

הרכבת סרטון האנימציה תלוי בענף שאליו העסק שייך, האוכלוסייה אליה העסק פונה ומציג את המוצר של הלקוח באופן ברור ומדוייק וכמובן בתקציב המתאים. אנו נדאג שהסרטון שלך יתאים למותג ולמטרה של העסק על מנת לפנות לקהל יעד רחב יותר וכך להגדיל את מספר האנשים הנחשפים לסרטון ולעסק.

קיימים סוגים שונים של סרטונים שאנו מציעים לעסקים:

  • הנפשת פלייר מוכן
  • הנפשת לוגו מוכן
  • הנפשת לוגו ופלייר מוכנים
  • סרטונים קצרים (בד"כ 15-20 שניות)
  • סרטונים ארוכים (דקה ומעלה)
  • הנפשה בהתאמה אישית- במידה ואין לך פלייר או לוגו או אתה מעוניין לבנות משהו חדש ומיוחד שיחדור ויתפוס את עין הלקוח, אנחנו מעצבים יחד איתך סרטון שמתאים לך למוצר שלך 

בנוסף, ניתן להוסיף מוזיקה, קטעי קול או צלילים לסרטונים לפי בקשת הלקוח וטעמו.

העלות של סרטוני האנימציה לעסקים משתנה ומתומחרת בהתאם למרכיבים של הסרטון, התסריט, המלל, האביזרים השונים, היצירתיות והחידושים אותם מבקש הלקוח להביא לסרטון שלו בתנאי תשלום נוחים ובפריסת אשראי.

אז איך כל העסק הזה עובד?
פשוט מאוד. משאירים הודעה באתר עם כל הפרטים שלך ושל העסק ואנו נדאג לחזור אליכם בהקדם על מנת לבנות יחד את סרטון האנימציה הייחודי לעסק שלך! 

סרטוני אנימציה לעסקים

עולם השיווק, השתנה ללא הכר עם השנים וכולם עובדים עם האינטרנט, מה שגרם לפרסום הדיגיטלי להיות המוביל בתחום זה. עד עתה, היינו עדים לפרסום באמצעות אתר אינטרנטי, כאשר היה בו המון מלל, תמונות או אתרים סטאטיים. היום הכול השתנה ורבים מבעלי העסקים מעורים לשינויים מרעננים שמסתבר שהם בסופו של דבר עובדים כמו למשל סרטוני אנימציה לעסקים. גוגל, אשר נחשב למנוע החיפוש הגדול בעולם, משנה כל העת את האלגוריתם שלו ושם יותר דגש על סרטונים. אנו חווים זאת ברשתות החברתיות ובחיפושים, במיוחד ביוטיוב. למעשה, סרטוני אנימציה לעסקים, מרוחקים מהקלישאות של עולם השיווק והמכירות הישן, כאשר פניהם מועדות לרגש הגולשים, כאשר סרטונים אלה, יוצרים מעין הזדהות עם החברה או המותג. זוהי השקעה בהחלט שווה לטווח הארוך.

אם תערכו חיפוש למוצר או חברה מסוימת, התוצאה הראשונה שתעלה תהיה כנראה סרטון תדמית או סרטון אנימציה לעסקים. זו העובדה שגרמה להרבה בעלי עסקים לעמוד בשינויים ובתחרות וליצור סרטון תדמיתי לעסק באמצעות חברה הבונה ומקדמת אתרים וכן, מפיקה סרטוני אנימציה יעילים לקידום בעלי העסקים בתחומים השונים.

אנימציה שמכילה מסר המניע לפעולה

היום, אנו עדים לקיצור הדרך המחשבתית, מה שחוסך מכולנו את הזמן, לחסוך כל מידע רלוונטי. ניתן לראות כי סרטוני אנימציה לעסקים, מכילים מסר אשר מניע לפעולה ואינפורמציה אודות העסק. מדובר על סרטון אנימציה לעסקים בעל משב רוח מרענן שאפילו גורם לנו לחייך. הסגנון ההומוריסטי, גורם ל"באז", מושך את העין וגורם לגולשים לצפות ואף לשתף את סרטון האנימציה ברשתות החברתיות. תוכלו לשלב גם מלל בסרטון האנימציה המיועד לבעלי העסקים לפרסם ולחשוף יותר את המוצר או השירות שהם משווקים.

אורכו של סרטון אנימציה לעסקים יכול לארוך כמה שניות, מה שיגרום לתהילה או באז, לגבי מוצר מסוים, או ניתן יהיה להפיק סרטון באורך בינוני למשל אורך של דקה, מה שיתאים להעברת המסרים הרצויים לגבי מותג מסוים. ישנם גם סרטוני הדרכה שהם יהיו ארוכים יותר. זה ידוע שאנשים יאהבו לצפות בסרטון שיכיל את המידע הרלוונטי לגבי מוצר או שירות מאשר לקרוא טקסט ארוך ומייגע. ולכן, כדאי לבחור בחברת פרסום דיגיטלי, אשר מתמחה בסרטוני אנימציה עבור בעלי עסקים ממגוון תחומים.

פניה לחברת פרסום המתמחה ביצירת סרטוני אנימציה לעסקים

יש לפנות לחברה המתמחה בקידום אינטרנטי  ועריכת סרטוני אנימציה עבור בעלי העסקים השונים. אחת החברות הבולטות בתחום, הינה חברת צומי בע"מ שנחשבת לחברה צעירה  ומובילה בכל מה שקשור לנושא קידום עסקים באינטרנט. העשייה נובעת מהבנת החשיבות של האינטרנט והמדיה החברתית. החברה הוקמה ע"י ולרי איפראימוב, כאשר נחל שנים הצלחה באמזון והבין את החשיבות של האינטרנט והמדיות החברתיות. חברת צומי בע"מ, תעביר עבורכם את המסר ללקוחות באופן אלגנטי. החברה, מלווה את לקוחותיה, משלב הקונספט והתסריט ועד להקרנה בפועל של הסרטון. תוכלו למצוא בחברתנו, את כל פתרונות האנימציה וההדמיה שאתם מחפשים ולהיות תמיד חדשניים ומקוריים. אנו נדאג אישית שהמסר שתרצו להעביר, יהיה בצורה קלילה ומהנה.