ניהול דפי פייסבוק ואתרי אינטרנט

עמוד הבית  >>>  ניהול דפי פייסבוק ואתרי אינטרנט

ניהול דפי פייסבוק ותחזוק אתרים

פייסבוק היא אחת הפלטפורמות המשמעותיות לשיווק ופרסום של עסקים ברשת האינטרנטי.

כמות המשתמשים בפייסבוק עולה בקצב מסחרר מידי יום והסיכוי שהעסק שלכם יגיע לכמה שיותר לקוחות פוטנציאלים דרך הרשת החברתית היא גבוהה מאוד אם לא הבלעדית לכן חשוב שתדעו לנהל נכון את הדף העסקי שלכם ואת הפוסטים על מנת לשמור על הלקוחות הקיימים ולמשוך כמה שיותר לקוחות חדשים. מאוד חשוב לבחור משרד פרסום ושיווק מקצועי ויעיל על מנת שייתן לכם את המענה הנדרש ויבנה תוכנית שמתאימה לעסק ולרצונות שלכם.

ניהול דפי פייסבוק בדרך הנכונה- מה הם השלבים?

בשלב הראשוני, עלינו להכיר היטב אותך ואת העסק שלך על מנת להגדיר נכון את מאפייני העסק ודרישותיו. נבדוק מי המתחרים שלך באותו ענף ומה מייחד אותך ממולם.

בשלה השני, נעבוד על בניית דף עיסקי (במידה ואין) או לשיפור הנראות של הדף הקיים מבחינה עיצובית, פוסטים, תמונות, לוגו, נגדיר קהל יעד מסויים שאליו נפנה. בשלב זה כל מידע לגבי העסק שלך הוא רלוונטי.

לבסוף, נצא לדרך עם כל החומרים שברשותינו ונתחיל בעבודת הפרסום:

  • בתור התחלה, נכתוב פוסטים הרלוונטיים למוצר / לשירות שלך, כולל מתוזמנים
  • נעלה תמונות וסרטונים להמחשת העסק
  • נציע מבצעים ותחרויות על מנת לגרות את הלקוחות הקיימים ולמשוך לקוחות עתידיים
  • נבנה קמפיינים שונים לפי הגדרת קהל יעד ותקציב ומטרות הפוסט
  • נעניק מענה מהיר ומקצועי לכל שאלות הגולשים דרך הצ'אט וההודעות

 

ניהול נכון ואפקטיבי של הדף העסקי ימנף את העסק ואת המכירות שלכם. לכן, יש לבחור משרד פרסום מקצועי שייתן מענה לכל ההגדרות והמטרות שלכם.

ניהול דפי פייסבוק
ניהול דפי פייסבוק

ניהול אתרי אינטרנט

עצם העובדה שיש לכם אתר אינטרנט לעסק לא מחייב שהוא יהיה יעיל ויניב תוצאות. ניהול אתר אינטרנט על ידי אנשי מקצוע נכונים יבטיח שהאתר שלכם יקבל את החשיפה המירבית ברשת וימשוך כמה שיותר לקוחות שיכנסו לאתר וייתרשמו מהשירותים / המוצרים שלכם ויצרו איתכם קשר. היתרון בניהול אתרי אינטרנט על ידי משרדי שיווק הוא שבעל העסק יכול להתפנות לעבודה שלו ולא צריך "לשבור את הראש" בתפעול האתר, התכנים והעדכונים. אנחנו דואגים לעדכן את האתר באופן שוטף מעדכונים שאנחנו מקבלים מכם, מעלים פוסטים ותכנים מקצועיים, דואגים לאחסון של המידע הקיים ושומרים על העסק.

בנוסף, אנחנו דואגים לשיווק של האתר, מתן מענה וסינון של פניות דרך האתר, דואגים לנגישות שלכם ברשת מול המתחרים שלכם וכמובן למשיכת לקוחות חדשים. עניין חשוב שאנחנו שמים עליו דגש הוא קידום עסקים באינטרנט באמצעים הזמינים לכל עסק, נראות בסיסית וחינמית ברחבי הרשת.