היתרונות של קידום אורגני בקידום עצמאי בגוגל

היתרונות של קידום אורגני בקידום עצמאי בגוגל

היתרונות של קידום אורגני בקידום עצמאי בגוגל

בקידום ממומן בגוגל התנועה לאתר שלך תזנק בתוך ימים ספורים והשינוי יהיה דרמתי ונראה לעין, זה רק אם יש ביכולתך להשקיע סכום כסף לא מבוטל עבור קליקים של לקוחות פוטנציאליים. ומי מבנינו שאין לו מספיק תקציב להשקיע בקידום הממומן באינטרנט, ישתמש בקידום האורגני לקידום ושיווק האתר שלו באינטרנט. אך אנו מאמינים כי לתנועה שמגיעה לאתר ע"י חיפוש טבעי ואורגני (כלומר ללא תשלום) יש ערך רב יותר מתנועה שנוצרת באמצעות מודעות קליקים בתשלום.

והסיבות לכך אתם שואלים:

  1. עלות – היתרון המרכזי של קידום אורגני הוא כמובן עלות ההשקעה בקידום, חינמית!! מודעות בתשלום (ממומן) מבטיחות תוצאות של לקוחות כבר בימים הראשונים אך עם הזמן התעריף עבור כל קליק תעלה ואז לא יהיה משתלם עבור העסק להשקיע בקידום הממומן. לעומת זאת, בקידום האורגני רואים תוצאות בטווח הרחוק יותר, נדרשת סבלנות רבה בתהליך אבל העלות היא אפסית לגמרי וזה לא ישתנה (לא בתקופה הקרובה).
  2. תחרות – הנה עוד משהו שצריך לקחת בחשבון בקידום האורגני באינטרנט. כאשר אנחנו רודפים אחרי הלקוחות שלנו בצורה אגרסיבית, תנועת חיפוש אורגנית יכולה לחסום ביעילות את הנוכחות המקוונת של המתחרים. ככל שתשקיע יותר מאמץ בשיפור תנועת החיפוש האורגנית, האתר שלך יופיע בדירוג החיפוש -מה שיגרום לדחיפת המתחרים בהמשך הרשימה.
  3. גישה משולבת – משתמשי האינטרנט לא הומוגניים. חלקם מעדיפים לגשת לאתרים דרך מנועי חיפוש בזמן שאחרים לוחצים באופן שגרתי על מודעות בתשלום. זה חשוב לאתרים עסקיים לנקוט בגישה משולבת שמשלבת גם תנועת חיפוש אורגנית וגם פרסום בתשלום באסטרטגיה מקוונת מקובלת על מנת להגיע לכמה שיותר לקוחות פוטנציאליים ולהביא תנועה לאתר.
אהבתם? שתפו :)

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *